Parodo gyvai, parduoda internete

Zinios gyvai, Power Hit Radio - 24/7

zinios gyvai

Vytautas Galvydis, baldų gamybos įmones vienijančios asociacijos "Lietuvos baldų klasteris" koordinatorius. Pasirodo, prie tokių įpročių prisitaikyti gali net baldų pardavėjai.

zinios gyvai

Ponas Galvydis baldų versle — ne naujokas. Pašnekovas baldų prekybos ir eksporto srityje dirba šešerius metus.

zinios gyvai

Pasaulio tendencijos rodo, kad žmonės nebeturi laiko apsipirkti važinėdami po baldų salonus, nori visko greičiau ir vienoje vietoje, patogumo. Susijusios PDF bylos Parsisiųskite Naujas modelis Ne vienas šalies verslininkas, valdantis prekybos centrus, suka galvą, kaip pasiekti, kad parduotuvės netaptų tik vieta, kur klientai prekes apžiūri, o išsirinkę perka internetu iš visai kitų pardavėjų. Pono Galvydžio modelis paprastas — jis savo klientams didžiuosiuose miestuose įrengia ekspozicijas, kuriose bus galima prekes apžiūrėti.

zinios gyvai

Tokioms ekspozicijoms pakaks 20—30 kv. Žmogui svarbu įsitikinti, kad prekė tikrai tokia, kokią jis įsivaizduoja.

  • Metinio bitkoino pelno Zinios Gyvai Išskirtinis turinys.
  • Dažniausiai pasitaikančios akcijų pasirinkimo sandoriai
  • "Kas vyksta Kaune. Gyvai" – diskusija apie miesto architektūrą | Kauno Žinios

Anot jo, modelį sėkmingai taiko užsienio verslininkai, kuriems išlaikyti dideles prekybos sales neapsimoka. Pirmosios mažos baldų ekspozicijos bus įrengiamos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Konkurencija skirtinga Prekiautojų baldais Lietuvoje iš pažiūros netrūksta — internetinių parduotuvių ir gyvų baldų salonų atrasti ilgai netrunka. Tačiau pašnekovas sako, kad iš tiesų ne visos įmonės šiame sektoriuje yra konkurentės.

Konkurencija skirtinga

Manau, kad bandymas aprėpti pernelyg daug kai kurioms parduotuvėms internete pakiša koją. Anot pašnekovo, daugelis mūsų baldų prekybininkų šiandien taiko į ekonominės klasės ir žemesnės kainos gaminius, kurių pirkėjų šalyje yra daugiausia.

Zinios gyvai renkamės vidutinės ir aukštesnė klasės gaminius, tarp kurių pardavėjų tokios konkurencijos nėra.

zinios gyvai

Internetas — vietoj parduotuvių rajonuose Pradės nuo ispanų Pašnekovas tikisi su savo internetiniu verslu įsitvirtinti ir zinios gyvai vandenyse. Pirmas jo taikinys yra kiek netradicinis — Ispanija.

Verslininkas atskleidžia ir penkmečio plėtros savo planą.

zinios gyvai

Vytautas Galvydis, internetinės baldų parduotuvės "sofa-lova.